Інтернет- центр



     Одне з основних завдань Інтернет – центру – забезпечення оперативного доступу читачів до різносторонньої інформації. Інтернет – центр бібліотеки створює рівні можливості у пошуку інформації для людей різних соціальних верств населення і допомагає становленню та розвитку їхньої загальної інформаційної та інтелектуальної культури. Створення Інтернет- центру дозволило значно розширити коло наших читачів, на сьогоднішній день послугами Інтернет – центру користуються представники найрізноманітніших верств населення.
 
    З кожним користувачем проводиться попередня консультація, ознайомлення з правиламикористування Інтернет – центру , виявляється рівень його комп’ютерної грамотності.

   Багато з них вперше сіли за комп'ютер у нашому Інтернет – центрі. Для таких користувачів обов'язково надаються консультації. І вони приходять до бібліотеки знову і знову.
   Відкриття Інтернет – центру стало значною подією в житті бібліотеки та її користувачів і від початку своєї діяльності та на протязі цілого року Інтернет- центр надзвичайно швидко сформував контингент користувачів. Адже читачі отримали безкоштовний доступ до інформаційно – мережевих ресурсів інтернету, бібліотека стала основним місцем, де відвідувачі мають змогу користуватись інтернетом.
  Україна посідає четверте місце в світі за кількістю мігрантів. Причини для виїзду у кожного свої і ми не ставимо за ціль їх з'ясовувати. Керуючись бажанням надавати підтримку в спілкуванні членів родин в любій країні земної кулі бібліотека – філія с. К. Розтока, застосовуючи новітні технології, створює умови для віртуального спілкування між людьми.
  Skype – найпопулярніша інноваційна послуга, яка дає змогу спілкування заробітчанських родин, налагодження живих та онлайнових консультацій, зміцнення сімейних стосунків.
 
  

  В останні роки, українські мігранти все рідше пишуть листи своїм близьким в Україну, проте спілкуються через мобільний телефон, а останніми роками – найчастіше через скайп. Але, незважаючи на те, що кількість користувачів інтернетом в Україні зростає, все ж 67% українців досі не є користувачами глобальної мережі. В напрямку розвитку скайп-комунікацій, які є важливою складовою життя більшості родин, де є родичі за кордоном на даний час завдяки " Бібіліомосту" користувачі бібіліотеки - філії села Костринська Розтока мають змогу в спілкуванні із своїми рідними, знайомими по скайпу.

Одним із прикладів - це родина Пойди Ю. що проживає в селі К. Розтока, яка має можливість спілкуватися по скайпу із рідною сестрою, яка виїхала декілька років тому на заробітки до Італії. Яке це щастя коли рідні батьки та брат із племінниками можуть привітати дивлячись одне на одного із великими святами чи з днем народженням не дивлячись на те , що їх розділяють тисячі кілометрів.
--




 
 




 

 

 


 
 



 

 

 
 




 
 






 

Немає коментарів:

Дописати коментар